Obsah fóra Portál Vojna.net Portal
 FAQ  •  Hledat  •  Možnosti  •  Uživatelské skupiny  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionSoukromé zprávyZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martas2411
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 9/3/2011, 13:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Jo byl to správný chlap na správném místě. Mr. Green

Martas2411
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 22/9/2011, 21:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Zde v cyklu Neznámí hrdinové tentokrát o Josefu Šnejdárkovi,včetně jeho anabází na Těšínsku a Slovensku.Stojí to opravdu za to ,hezké dobové záběry i výpovědi jeho vnučky i snachy.

Link

Naposledy upravil Martas2411 dne 23/9/2011, 07:41, celkově upraveno 1 krát

private_joker
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 22/9/2011, 22:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

akurát som našiel na svojom starom cd jeho knihu Co jsem prožil..trošku som sa do toho pustil a veru, veľmi čitatelné sú jeho pamäte

Martas2411
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 6/2/2017, 22:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Zde jsem našel kratoučké video s čs.vojáky z tohoto konfliktu.V závěru videa je pravděpodobně příjezd obrněného vlaku BRNO.Tento improvizovaný obrněný vlak svedl souboj s poským obrněným vlakem Hallerczyk.V článku jsem to zmiňoval.Jelikož o tom nikde nic není,tak jsem se rozhodl to zde trošku doplnit.Takže už na tom pracuji.

Link

blackwolf147
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 15/12/2017, 00:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Dobrý den,

Velice mě zaujaly zejména fotografie strhávání sousoší z Pomníku padlým za Těšínsko - jako zdroj je uvedena soukromá sbírka Dk.
Jsou někde tyto fotografie dostupné? V současné době se snažíme o obnovu sousoší.

S pozdravem,
Tomáš Rusek

Martas2411
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 16/12/2017, 19:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Vše máte v PM.

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionSoukromé zprávyZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma