Obsah fóra Portál Vojna.net Portal
 FAQ  •  Hledat  •  Možnosti  •  Uživatelské skupiny  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionSoukromé zprávyZobrazit následující téma
Autor Zpráva
sigi
Generalfeldmarschall

Věk: 55
17719.42 Sigidolar

czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: 5/5/2008, 14:29  Předmět:  Poslední plavba Odpovědět s citátemDolůNahoru

Takže přátelé spouštím novinku na našem serveru a je na Vás,jestli v tom budu pokračovat.Napište mi své názory,jak se vám to libí a já se pak rozhodnu,co dál.
Bylo s tim strašně práce,namluvit to,ozvučit a pod...ale dělal jsem to pro vás rád.
-----------------------------------------------------------------------------------

Na úvod,vám budu číst z knihy "Poslední plavba"od Harryho Holmese.

Image

Knižka popisuje poslední plavbu jednotlivých amerických ponorek, a snad se vám to bude libit.Usaďte se do křesla,udělejte si kavu, a zaposlouchejte se do příběhů,které ovlivnili další životy lidí.

Takže...začínáme!!!!!!!!!!!

Kapitoly - ponorka S36 - S26 a ponorka Shark

Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele sigiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkySkypeMSN Messenger
David.58
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 5/5/2008, 17:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Sigi perfekt
Image

miracles
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 5/5/2008, 20:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Tak to je pecka toto!!!!!! Sigi si macher dufam že sem čoskoro pridáš ďalší príbeh Laughing

Morybundus
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 5/5/2008, 21:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Sigi tak to je boží věc moc moc se mi to líbí Smile Smile

Sigi jen jednu malou připomínku Wink Jestli by jsi mohl při tom čtení více ztlumit tu muziku na tom pozadí Wink
Děkuji jinak to je paráda Smile Já si vzal večeři a při tvém čtení jsem si to jídlo vychutnával Smile Exclamation
Znova píšu moc dobrý nápad Sigi Wink Wink Wink Wink

sigi
Generalfeldmarschall

17719.42 Sigidolar

czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: 5/5/2008, 22:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Tak to jsem rád že se vám to libí...napište mi své postřehy,já to budu vybrušovat,,,zase máme něco,co jinde nemají.Opět jsme v něčem originální.Tak budu pokračovat a tu hudbu ztlumím.. a nebo... budu víc řvát...cha cha... tak jdu na další...

Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele sigiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkySkypeMSN Messenger
Morybundus
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 5/5/2008, 22:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Jo jo jdi do toho Sigi už se těším na další vyprávění Wink Wink

Destroyman
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 6/5/2008, 07:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Hmmm... já musím vydržet do pátku než si to pustím. To mají krom mě všichni v práci dovolenou a budu mít aspo? pěknej klid. Wink

Martas2411
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 6/5/2008, 09:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Sigi paráda ,příjemný relax před šichtou ,už se těším na další příběhy. Razz

Destroyman
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 7/5/2008, 14:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Tak jsem si konečně pustil aspo? první díl a musím konstatovat jen tohle: Shocked
Za války přišli Američani o 52 ponorek, tudíž nás čeká hóódně dlouhej exkurs – a to beru! To se mi líbí! Idea
A abych tady neplácal zbytečně, jen něco málo doplním:
Jak Sigi už naznačil, ponorky třídy S byly na počátku války už starej šrot, co se hodil leda na výcvik. A možná ani to ne. Jenže Amíci momentálně nic moc jinýho neměli, tož museli válčit i s tím šrotem. Výzbroj ponorek třídy S tvořily torpéda typu X, což byly malý a pomalý křapky, který se válely ve skladech ještě z první světový a svou koncepcí patřily spíš do devatenáctýho století. Palubní děla ponorky S tuším neměly (na fotku nekoukejte, ta je z r. 1923), nějaký dostaly až v průběhu války. Ponorky třídy S válčily asi tak do roku 1943, postupně byly z bojů staženy a nahrazeny modernějšími koncepcemi (třídy Gato, Tang a Balao). To Shark byla o něco modernější (třída Porpoise, předchůdce tříd Gato a Tang), ve výzbroji měla torpéda typu XIV (viz Moryho článek „Problémy s americkými torpédy“ v sekci „Námořnictvo spojenců") a 76 mm dělo. Nu a takhle vypadaly:

S 36

Image

S 26

Image

Shark

Image

sigi
Generalfeldmarschall

17719.42 Sigidolar

czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: 7/5/2008, 16:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Destroy super!!!!!!!!!!!! moc chválím,já tady mám fotky v knížce,ale už to nějak nestačím skenovat a když to doložíš fotodokumentací a i nějakými novinkami,bude to ještě lepší...takže opravdu..moc chválím tvuj příspěvek

Destroyman
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 9/5/2008, 07:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Jej, Sigi, díky za pochvalu, ale zase jsem to nějak podělal... Mezitím jsem si totiž zjistil, že ponorka Shark nebyla třídy Porpoise, ale třídy Shark. Tímto se tedy opravuji. Wink

David.58
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 9/5/2008, 09:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

chby se stávají a dyť to neni žádná velká chyba snad za kterou yb se trhala hlava Very Happy dyť třeba já nwm ani jakej byl mezi nima rozdíl Very Happy pro mě ponorka jako ponorka Very Happy

hoblik
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 9/5/2008, 10:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Tak jsem si konečně poslechl první díl. SIGI paráda!!!!! Rolling Eyes
Již ten samotný nápad je, dá se říct geniální!
Perfektně si trefil i tu podbarvovací hudbu - to prostě nemá chybu. Přednes a výslovnost máš taky slušnou (nebudu psát výbornou, to aby jsi nezpychl - ha ha ha). Stálo to určitě hodně práce a když nic jiného, tak snad tě tato pochvala alespo? potěší a dá Ti chuť pokračovat.
Díky!!

private_joker
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 9/5/2008, 10:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

výborné..je to luxusné...tuším si to pustím ešte raz na dobrú noc keď budem zaspávať Very Happy inak tú hudbu by si mohol sigi trošku stlmiť Smile

Claus von Stauffenberg
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 1/2/2011, 12:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Vážení,
jsem tady poprvé a naprosto náhodou... Hledal jsem jen ze zvědavosti nějáké info o USS-33 a hodilo mě to sem... A musím říct... klobouk dolů, všechna čest !!! Opravdu super nápad !!! A obrovská poklona Sigimu za tu spoustu práce, co si s tím dal... viele dank !!! mějte se Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionSoukromé zprávyZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma