Obsah fóra Portál Vojna.net Portal
 FAQ  •  Hledat  •  Možnosti  •  Uživatelské skupiny  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionSoukromé zprávyZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Střelec
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 5/11/2015, 13:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

nafotil jsem nový Š 328 prvních sérií od Special Hobby, jsem ale zvědavý, jaké bude lepení...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Martas2411
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 5/11/2015, 18:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Tak sem s ním.Docela jsem zvědav

Destroyman
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 5/11/2015, 19:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Přidal jsem fotky.

Martas2411
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 6/11/2015, 11:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Tak koukám,na motoru se pěkně vyřádili.Prstenec motoru ze dvou kusů...no to jsem zvědav,aby ti to vše pasovalo a hlavně vevnitř, at potom ten prstenec slepíš k sobě.A těch vzpěr,křídla,podvozek.Bude to celkem fuška.Ale ty si stím poradíš,máš zkušenosti.

Jinak bys ho mohl udělat v barvách Bulharského námořního letectva,jak honí sovětské ponorky po Černém moři.Víš jak by sis šplhl u Destroe Wink Wink

http://www.vojna.net/portal/viewtopic.php?p=20302#20302

Střelec
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 6/11/2015, 12:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

To možná udělam, až mi vyjdou prachy na pozdní produkční variantu.
Ale nebudu spěchat - třeba se k tomu objeví nějaký doplňky - kulometný hlavně do křídel, odlejvaný pumy, madla do výřezu křídla, doplňkový vaničky pod kulomety (v základu jsou dvě, ale měly by být čtyři)... Tahle varianta měla čtyři kulomety v křídlech, pozdější jen dva a navíc jinou kapotáž trupu a umístění oken. Proto jsou ve druhém přebalu jiné díly a jen základní rámeček a skla se "dědily".

Střelec
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 10/11/2015, 07:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Pořídil jsem novou La-5 FN od obnovených Kovozávodů. Ač je to tuzemská dvaasedmdesátina, za předlohu patrně posloužila "čtvrtka" od Zvezdy. Stroj má bohatou vnitřní konstrukci, bohužel je to u mého kusu vykoupené drobnými propadlinami na trupu. Kryt motoru taky bude potřebovat přeleštit a místy jsou nepříjemné otřepy. Rámečky jsou navíc "generické", obsahují i díly pro La-7. Můj přebal obsahuje schémata na tři stroje ze SNP, druhý přebal je v barvách poválečného čs. letectva.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Střelec
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 19/11/2015, 07:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Polská firma "First to fight" mezi svými jednoduchými dvaasedmdesátinami ze série "Wrzesieň 1939"nabízí i československý náklaďák Praga RV. V tuzemsku ho prodává firma "Plastic planet". První zásilka zmizela obratem, v dohledné době se očekává další. Vzhledem k tomu, že je to kromě Lt-35 od Attacku jediný kus předválečné čs pozemní techniky v daném měřítku v plastu, takříkajíc nemáme na vybranou... Tihle Poláci jinak nabízejí v uvedené edici řadu zajímavých modelů - tři varianty Pz-I, dvě varianty Pz-II, dvě varianty Renaultu Ft-17, Tp-7 a dělostřelecký tahač na jeho podvozku, šestitunový Vickers ve dvouvěžovém i jednověžovém provedení (hodí se i pro vyznavače Finů), tankety TK a TKS, lehkou artilérii a pěchotu + několik polských a německých obrněných aut. Staví se to rychle, modely jsou "wargames" koncepce a mají málo součástek. I přes to jsou překvapivě kvalitní.

Martas2411
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 19/11/2015, 19:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Kolik to ted stojí od těch KP Prostějov? Dvanáct korun už to asi nebude coo Cool

Střelec
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 20/11/2015, 08:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Jak kde, počítej tak 260,- a dostupnost bude asi časově omezená. Co se týká naposledy zmíněných Poláků, ty jsou kolem 200,- kus.

Střelec
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 20/1/2016, 13:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Koukam, že fotky jsou v p....

Zvezda vyplivla na trh další "wargames" techniku v setině. Tentokrát Shermana s dlouhou sedmdesátšestkou, starší verzi M-3 Stuart a M-3 Lee. Stačí to secvakat, ale lepší je lepit a barvit. Jde to rychle, je to jednoduchý a velmi skladný. Výsledek je velmi pohlednej.

Střelec
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 1/4/2016, 19:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Tak tu máme dvě vlastenecké povinnosti v pětatřicetině. Special hobby pod značkou Special armor tenhle týden dodala na trh stavebnice 7,5 cm horského kanónu Škoda vz. 15 a 3,7 cm KPÚV vz. 37, kus za pouhých 25O,- Kč. Dva rámečky dílů na dělo, několikastránkový návod, pevná krabička. Fotky nadělam zejtra.

Valom hodil na trh holandský bombardér Fokker T-V ve dvou přebalech a experimentální Heikel 119.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Střelec
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 4/4/2016, 19:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Tak už dorazily obrázky stavebnic - kochejte se, než zmizí stejně, jako všechno předtim...

Střelec
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 3/7/2016, 19:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Poláci se se svou dvaasedmdesátinovou sérií ''Září 39'' pěkně rozjeli. Pásová technika a náklaďáky se staví dobře, vopruz jsou děla. Mají dost miniaturních součástek a ne vždy to sedí. Zatím jsem spráskal německou lehkou šestasedmdesátku co se mi moc nepovedla (od Zvezdy se staví líp), protitankový Boforsy, pětasedmdesátky Schneidery v polský verzi a 2cm flak 30 (výlisek laufu má dutý ústí!). Polskej protiletadlovej Bofors jsem zatim nekupoval. Na letošek vyhrožujou Pz.kpfw. 35t, což je naše LT-35. Pokud to bude obligátní rychlostavebnice, postavim si celou četu. Po vopruzu s kouskem od Attacku rychlou stavbu byť zjednodušenýho modelu jen uvítam.

Velmi zajímavej je ZiS-3 ve dvaasedmdesátině od Zvezdy. Na herní model je dost detailní a přitom se rychle staví. Nad rámec stavby stačí pro lepší dojem odvrtat ústí... Jak Rusáci, tak Poláci k dělům dodávají figurky obsluhy.

Střelec
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 27/7/2016, 17:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Dneska jsem se pustil do dvaasedmdesátinovývýho Marmon - Herringtona Mk.II MFF od Attacku. Je to celkem obstojně vylisovanej shortrun s ne moc velkým počtem součástek. Bohužel na některejch dílech jsou ukrutný otřepy - dost je jich na výfukách a tragický jsou na jinak pěknejch kolech, kde po zabroušení zařve většina vzorku. Stavebnice zobrazuje starší produkční verzi stroje s jedním kulometem ve věži a jedním v levém boku a podle alternativních dílů lze očekávat i další verze, Zbarvení nabízí buď zelené nebo pískové od jihoafrických jednotek z roku 1941. Cena se pohybuje do 250,- Kč podle obchodu. Stavba bude v závislosti na typu barev a délce schnutí tak na dva - tři večery. Kdo dělá válkuv severní Africe, tak si tenhle model užije a určitě víc jak v jednom exempláři,

Střelec
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 29/8/2016, 18:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

V sobotu tu máme Pilsen Kit - shodou okolností na Lokotce pět minut od baráku. Mý prachy už třesou se strachy... Jsem zvědavej, co tam bude za novinky. Ceny šly dost nahoru - nová Su-76M od Tamiy je za 1200,-, TB-1 dto, Grigorovič IP-1 kolem pětikila, Fokker C-V taktéž, sovětskej Boston od Special Hobby za 640,- a tak doufam, že setiny od Zvezdy se budou držet do kila (potřebuju nějaký náklaďáky k vláčkům) a polský first to fight zůstanou kolem dvou stovek...

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionSoukromé zprávyZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma